pl plen gbru ru

na rynku od 1990 roku
import-eksport, handel krajowy przypraw,
suszy warzywnych i ziół

 

 

Firma „ROLMEX” S.J. powstała na początku lat dziewięćdziesiątych. Minione lata działalności można określić stwierdzeniem – dynamiczny rozwój i wielorakie przeobrażenia. Moment startu to samodzielna produkcja suszy warzywnych i przypraw.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku następuje dynamiczne rozwinięcie sieci handlowej w kraju, co przy centralnym położeniu Kalisza umożliwia nam dotarcie z towarem do odbiorcy w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia.

W celu zapewnienia rytmiki dostaw i wysokiej jakości towaru zwiększyliśmy import z krajów Dalekiego i Środkowego Wschodu, Ameryki Południowej i Środkowej oraz wzrost areału upraw naszych dostawców warzyw przeznaczonych na susze, koncentraty spożywcze i komponenty dla własnych mieszanek przyprawowych.

Nasza specjalizacja to uzyskanie wysokiej jakości produktu – poprzez jego uszlachetnianie (czyszczenie, selekcja itp.) i spełnianie wysokich wymogów klienta pod względem jakości, terminu dostaw, pełnego wachlarza towarów w pierwotnym kształcie jak i jego przetworzenia zgodnie z wymogami procesu produkcyjnego.

W ślad za tym nastąpiły inwestycje w sferze rozszerzenia bazy produkcyjno – magazynowej oraz zakup środków transportu, stawiając nas w szeregu dominujących firm handlowych z tej branży na polskim rynku.

Dzień dzisiejszy to import i eksport przypraw masarskich i cukierniczych, herbaty, suszy, koncentratów spożywczych oraz zaopatrzenie rynku krajowego. Obsługujemy kilkuset krajowych odbiorców hurtowych, zakładów spożywczych, przetwórni i innych.

Posiadamy znaczących odbiorców z krajów Unii Europejskiej, z którymi mamy trwałe kontakty handlowe owocujące ciągłą, systematyczną sprzedażą naszych wyrobów.

Dla umocnienia naszej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym uczestniczymy w targach, giełdach krajowych i zagranicznych co przynosi wymierne korzyści w postaci zawieranych kontraktów.

W celu zapewnienia właściwej jakości i higieny sprzedawanych wyrobów jesteśmy pod stałym nadzorem uprawnionych jednostek (WIJHARS, Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny).

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane atesty dopuszczające je do obrotu.

W/w czynniki oraz ciągle rosnące wymagania naszych klientów spowodowały, iż w 2000 roku przystąpiliśmy do prac nad opracowaniem i wdrażaniem systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN ISO 9002, co pozwoliło nam wejść do ścisłego grona firm spełniających wysokie wymagania oferowanych towarów.

W grudniu 2003 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością oparty o normę ISO 9001:2000, obecnie ISO 9001:2008 oraz od roku 2001 funkcjonuje certyfikowany HACCP. W Październiku 2013 wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000:2005. Następnie w roku 2016 wdrożyliśmy system BRC. W 2023 roku uzyskaliśmy certyfikat GMP+.

co nas wyróżnia

Doświadczenie
Nasza firma istnieje od 1990 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży. Jesteśmy znani na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Bogata oferta produktów
Posiadamy szeroki wachlarz asortymentu. Istnieje możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

Szeroka oferta cenowa
Posiadamy zarówno produkty o bardzo wysokiej jakości jak i dobrej jakości w stosunku do ceny. Każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Elastyczne terminy płatności
Zapewniamy indywidualne podejście do klientów i ich terminu płatności.

Możliwość dostosowania produktu do potrzeb klienta
Poprzez czyszczenie, grysowanie i mielenie

Szybki termin realizacji zamówienia
Towar zazwyczaj dostarczany jest w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Posiadamy liczne certyfikaty i nagrody
Więcej informacji w dziale "Certyfikaty"

suszone warzywa | producent przypraw | przyprawy producent | przyprawy | spices | hurtownia przypraw | przyprawy hurt | Google+ | fb