pl plen gbru ru

na rynku od 1990 roku
import-eksport, handel krajowy przypraw,
suszy warzywnych i ziół

 

Przyprawa cynamon

 

CynamonSpośród korzennych przypraw, zdecydowanie najczęściej stosowany w naszych kuchniach jest cynamon. Tą rdzawą przyprawę, jako producent przypraw dostarczamy albo w postaci sproszkowanej, albo w laskach, zawsze jednak jest ona tak samo aromatyczna i zdrowa.

Cynamon jako naturalny antybiotyk - właściwości lecznicze 

Spośród licznych zdrowotnych korzyści wynikających dla nas ze spożywania cynamonu, bez wątpienia należy wymienić działa antybakteryjne, przeciwzapalne i dezynfekujące, przez co opłaca się dodawać cynamon do potraw i napojów, kiedy jesteśmy chorzy. Dzięki poprawie przemiany materii, cynamon jest polecany wszystkim tym, którym zależy na polepszeniu trawienia, oczyszczeniu organizmu, a także utracie wagi. Ze względu na działanie antyoksydacyjne, każdy z nas powinien sięgać po tą przyprawę, aby opóźnić proces starzenia. Cynamon obniża również ryzyko cukrzycy i chorób serca, ponieważ korzystnie wpływa na poziom cukru i cholesterolu we krwi. Właściwości tej przyprawy docenią również migrenowcy oraz osoby cierpiące na ból stawów.

Korzenne ciepło - przyprawa cynamon w kuchni

Cynamon świetnie sprawdza się w wypiekach oraz jako dodatek do kawy, herbaty, rozgrzewających napojów z miodem. DoskoPrzyprawy hurt: cynamonnale smakuje z lodami lub jogurtem. Z innych przypraw, dobrze łączy się z imbirem oraz goździkami oraz stanowi nieodzowny dodatek do grzanego wina i piwa. Jest częstym składnikiem przetworów z jabłek i śliwek. Nadaje wyjątkowy aromat również baraninie i gulaszowi, świetnie komponuje się też z gotowanymi rybami oraz szynką. Liczne właściwości zdrowotne tej przyprawy oraz jej wyjątkowe walory smakowe i aromatyczne sprawiają, że powinniśmy sięgać po nią tak często, jak to tylko możliwe.

Cynamon - niezastąpiona przyprawa w kuchni świątecznej

Cynamon to jedna z najpopularniejszych przypraw, której nie może zabraknąć w kuchni podczas świąt Bożego Narodzenia. Jest to składnik, który dodaje potrawom charakterystycznego smaku i aromatu. To doskonały dodatek do wielu potraw, zwłaszcza tych wypiekanych. Jest to składnik, który pasuje do ciast, drożdżówek, pierników, ale także do jabłek pieczonych w cieście, kompotów i innych dań. Cynamon dodaje im charakterystycznego smaku i aromatu, który kojarzy się z zimą i świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też, jeśli planujemy przygotować wypieki na święta, to koniecznie musimy zaopatrzyć się w cynamon.

Cynamon to niezastąpiona przyprawa w kuchni świątecznej. Dodaje on potrawom charakterystycznego smaku i aromatu, a także ma wiele właściwości zdrowotnych. Dlatego też, jeśli planujemy przygotować wypieki na święta, to koniecznie musimy zaopatrzyć się w cynamon. Możemy również wykorzystać go w innych potrawach, takich jak kompoty czy sałatki owocowe. Cynamon to doskonały dodatek, który pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie.

suszone warzywa | producent przypraw | przyprawy producent | przyprawy | spices | hurtownia przypraw | przyprawy hurt | Google+ | fb