pl plen gbru ru

na rynku od 1990 roku
import-eksport, handel krajowy przypraw,
suszy warzywnych i ziół

 

Koper suszony: nać, łodyga, ziarno

 

Koper - suszone warzywaZdrowie najlepiej jest czerpać z natury, a ta dostarcza nam wielu roślin, którymi warto się zainteresować. Spośród licznych kwiatów i ziół, nasza hurtownia przypraw oferuje m.in. suszony koper, który ma szerokie zastosowanie i liczne właściwości zdrowotne. Oferujemy zarówno suszoną nać, łodygę oraz ziarno, ponieważ wszystkie te części kopru mają zastosowanie kulinarne oraz wpływają na nasze zdrowie.

Koper suszony i jego niezwykłe właściwości

 

Koper jest znany od wielu lat, a większość z nas po raz pierwszy miała z nim styczność jako małe dzieci, ponieważ podaje się im często herbatkę z kopru jako łagodny i bezpieczny środek na złagodzenie dolegliwości trawiennych. Najwięcej zastosowań znajduje świeży koper, jednak warto sięgnąć również po ten suszony, ponieważ oprócz zaparzania go w formie herbaty, można nim także przyprawiać pieczywo, zupy, sosy i twarożki. Zaletą suszonych nasion kopru jest to, że przechowywane w odpowiednich warunkach, nie tracą swoich właściwości, zatem możemy je przetrzySuszone warzywa: kopermywać przez długi czas. Suszone warzywa generalnie zachowują większość swoich zdrowotnych właściwości, a spośród tych, które posiada koper należy wymienić przede wszystkim działanie lekko uspokajające, obniżenie ciśnienia krwi, wspomniane już łagodzenie dolegliwości trawiennych, takich jak kolka czy ból brzucha i wzdęcia.

 

Koper suszony - idealny nie tylko w branży spożywczej

Koper można też wykorzystywać w celach kosmetycznych – przyrządzony z niego napar jest doskonałym środkiem oczyszczającym cerę i włosy skłonne do przetłuszczania się. Przemysł kosmetyczny wykorzystuje koper do produkcji niektórych balsamów, mydeł, a nawet past i płukanek do zębów, ponieważ koper zapobiega również nieprzyjemnym zapachom z ust. Suszony koper z naszej oferty to gwarancja niezwykłego smaku, a także aromatu. Jest to idealny dodatek do żywności, który bardzo często wykorzystywany jest także w innych celach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, aby wybrać najlepsze suszone warzywa, stanowiący rewelacyjny zamiennik świeżych produktów.

suszone warzywa | producent przypraw | przyprawy producent | przyprawy | spices | hurtownia przypraw | przyprawy hurt | Google+ | fb