pl plen gbru ru

na rynku od 1990 roku
import-eksport, handel krajowy przypraw,
suszy warzywnych i ziół

 

Suszona marchew

 

MarchewMarchew jest jednym z najzdrowszych warzyw, dlatego warto jeść ją pod każdą postacią, również w formie suszonej. Suszenie jest procesem, który pozwala na długotrwałe przechowywanie tego warzywa oraz zatrzymuje wewnątrz niego większość witamin i substancji odżywczych.

Suszona marchew - poznaj naszą ofertę

 

Jako producent przypraw, oferujemy suszoną marchew i inne warzywa w ilościach hurtowych – skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty. Suszoną marchew wykorzystuje się w wielu celach, a zapotrzebowanie na nią wyrażają różne branże. Stanowi ona doskonały dodatek do wielu potraw: na jej bazie mogą powstawać buliony, może też być gotowana razem z innymi suszonymi warzywami i kaszą lub ryżem i w ten sposób stanowić gotowe danie. Dodaje się ją też do zup i sałatek oraz pieczywa, a niektórzy lubią ją traktować jako przekąskę. Suszona marchew stanowi też przysmak wielu zwierząt – przede wszystkim jest dodawana do karm dla ptaków i gryzoni, ale czasami uzupełnia też karmy dla psów.

Suszona marchew - niezwykły dodatek do żywności 

Podobnie jak inne suszone warzywa, również marchew zachowuje większość swoich zdrowotnych atrybutów. Dostarczy nam zatem sporą dawkę witaminy A, B, K i C, a także magnez, cynk, poSuszone warzywa: marchewtas i żelazo. Dzięki temu wzmocni się odporność naszego organizmu, polepszy stan skóry, włosów i paznokci, a także zabezpieczy wzrok. To tylko niektóre korzyści, jakie możemy mieć ze spożywania marchwi, dlatego zdecydowanie warto dodawać ją do naszych potraw jak najczęściej. W naszej hurtowni przypraw oferujemy suszoną marchew w kostce, grysie lub mieloną. Skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie na marchew pod wybraną postacią, a my dostarczymy ją do Ciebie nawet w ciągu 24 godzin.

Suszona marchew od producenta

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty z naszej oferty spełniały wymagania zarówno gospodyń domowych, jak i wymagających szefów kuchni. Suszona marchew może być idealnym dodatkiem do żywności szczególnie w okresie zimowym, kiedy to dostęp do świeżych warzyw bywa często utrudniony. Oprócz wyjątkowego smaku, posiada też wiele innych zalet. Przede wszystkim długo nadaj się do spożycia, a także nie wymaga specjalnego przechowywania. Z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni, gdzie stawia się na smaczne i zdrowe potrawy.

suszone warzywa | producent przypraw | przyprawy producent | przyprawy | spices | hurtownia przypraw | przyprawy hurt | Google+ | fb